Paweł « back
O mnie

Gdzieś kiedyś zasłyszałem, że każdy twórca strony internetowej powinien się przedstawić, jak i napisać kilka słów o tym, o czym jest jego strona i takie tam pierdoły. Skoro takie są reguły gry, to pozwólcie, że się do nich dostosuję. Nazywam się Paweł Jachowicz i jak widać po zdjęciach na tej stronie, nie jestem profesjonalistą. Zdjęcia robię z przypadku, nie znam ani jednej zasady fotografowania i nie mam zamiaru tego zmieniać. Publikuję tu zdjęcia z telefonu komórkowego jak i aparatu cyfrowego. Nie mam profesjonalnego sprzętu i ja też nie jestem profesjonalistą, więc pasujemy do siebie jak ulał.

Najbardziej lubię fotografować niebo, a ze szczególnym okrucieństwem zachód słońca. Są magiczne i niesamowite. Poza tym wystarczy wyjrzeć przez okno i pstryknąć guzik na aparacie. Pewnie wschody słońca też są magiczne, jednak zdecydowanie za wcześnie. O tej porze wolę spać, a no i bym musiał wyjść z domu, bo nie mam okna na wschód.

Strona ta oprócz tego, że zawiera zdjęcia mojego autorstwa, jest także w całości wykonana przeze mnie co sprawia mi podwójną frajdę. Nie mam żadnych aspiracji na fotografa roku, czy dążenia do idealności moich zdjęć. Czasami tak po prostu, tak po ludzku mam przy sobie aparat lub telefon, robię zdjęcie bo zauważyłem coś co mnie zainteresowało i publikuję na stronie. Takie swojego rodzaju życie w obrazach. I to tyle…